Menu
Sepetiniz

Blended Taşlı Bileklik

Blended Taşlı Bileklik
Blended Taşlı Bileklik
Blended Taşlı Bileklik
Blended Taşlı Bileklik
Blended Taşlı Bileklik
6.512,89 ₺

Sivas Kuyumculuk Blended Taşlı Bileklik

Görsel: 2.64 gr 14 Ayar Sarı Altın


Fiyat 1 adet ürün için geçerlidir.


Kargo ve Teslimat

*Satın aldığınız ürünün iadesini talep etmeniz halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya iletişim bilgisi olarak belirttiğimiz telefon, WhatsApp veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmeli ve iade işlemi için iade takip numarası almalısınız.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargo şubesine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Kargolar ücretsizdir.


GARANTİ

*Sivas Kuyumculukdan satın  aldığınız tüm ürünler Sivas Kuyumculuk garantisi altındadır.Tüm ürünlerimizde 2 yıl bakım garantisi vardır.Ürünlerinizin sertifikası da satın almış olduğunuz ürünle birlikte gönderilmektedir.Tamir veya bakım için göndereceğiniz ürünü sertifikası ile birlikte göndemenizi rica ederiz.
Sivas Kuyumculukdan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için sivaskuyumculuk.com  dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma, tadilat v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece sivaskuyumculuk.com   fabrikasında verilir. sivaskuyumculuk.com  fabrikası dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamı dışındadır.
Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.
Not: Ürünlerimiz tamamen el işçiliği ile üretildiği için altın ve değerli taş bulunan ürün değerlerinde yaklaşık olarak ± %5 sapma oluşabilmektedir. Satın alma işlemlerinde lütfen bu oranı göz önüne alınız.
 İADE VE DEĞİŞİM

Sitemizden almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün  içerisinde sivaskuyumculuk.com  Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.
Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği özelliklerde iade etmekle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün sivaskuyumculuk.com ’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli  iade edilir.
Üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.
Satın almış olduğunuz ürünü 15 (onbeş) gün içerisinde başka bir ürün  ile değiştirebilirsiniz.
Bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün değişimi işlemi yapılmamaktadır.
Müşteri Hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.
İade veya değişim için gönderilen ürün paketinin firmamıza ulaşımı sırasındaki tüm sorumluluk tüketiciye aittir.
Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, ölçüye göre yapılan evlilik alyansları, parmak izi ürünler v.s) kampanyalı ürünler, indirimli ürünler, fırsat ürünleri , saatler v.s kesinlikle iade alınamamaktadır.